Ocena Teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi kurs za OPERATORE i KONSTRUKTORE
#11
Vidimo se u cetvrtak. Ja cu probati na etfu da vrbujem jos nekoga.
73 de yu7tau
#12
Hvala, uslovi su sasvim pristojni, u klubu moze da stane 20-tak ljudi mozda i vise, postoji tabla, postoje radio stanice/antene za rad i demonstracije, kompjuteri i sve sto je potrebno za kurs i odrzavanje veza, sve to seliti na drugo mesto je.... u najmanju ruku bespotrebno mrcvarenje. Pored toga ako bude potrebno, klub se nalazi na arhitekturi pa verujem da bi u vreme kad se mi okupljamo (po podne) mogli da dobijemo i ucionicu na istom spratu koje su u to vreme prazne.Klimu sam vec pomenuo predsedniku kluba prosle godine, ali u ovakva vremena to ide dosta tesko, valjda cemo se docepati neke donacije nadam se....
Elefteros tipos, kalimera, kalispera....Smile

73 de YU2SMS

A da, pored toga klub koristi i lokaciju u Borci (videti mapu na sajtu i slike) koja se nalazi na livadi medju njivama, a tamo je u periodu Jul/Avgust mnogo prijatnije nego na usijanom asfaltu i betonu Wink .

73 de YU2SMS
#13
OK.
Vidimo se u četvrtak.
#14
Moze i u cetvrtak, mada koliko sam razumeo kolegu koji vodi kurs, on bi sve koje interesuje kurs okupio u utorak od 19-21h pa da se sve organizuje i da u cetvrtak odmah pocne kurs.Tako da ako ste u mogucnosti dodjite u utorak kad je druzenje, a ako ne onda cetvrtak samo ne znam u koje vreme, da li u cetvrtak od 18h ili 19h. Uglavnom bice objavljeno na forumu, tako da svi mogu da vide.

73 de YU2SMS
#15
Ja razumeo četvrtak u 18h. Potrudiću se da dodjem i sutra na upoznavanje/druženje. Šta da donesem od pića/hrane? :-)

Mislim da bi bilo lepo da admin na sajtu yu1srs.org.rs okači obaveštenje za kurs jer svi ljudi koji su zainteresovani, a sigurno ih ima dosta u poslednje vreme, uglavnom prvo posete njihovu stranu. Ovo je prvi kurs koji se organizuje posle ovih nepogoda i sada su ljudi vrlo zainteresovani za ulazak svet radio-amatera. Ja sam za ovaj kurs saznao od nekoga ko se javlja na mobilni YU1BBV koji me je ljubazno odbio i obavestio da prvi kurs koji se organizuje je kurs vašeg ARK.
A i živim na uglu Njegoševe i Molerove tako da mi je vaš RK mnogo bliži. :-)
#16
Ajmo onda 'vako komsija, ja sam u Patrijarha Gavrila, bivsa Dusana Bogdanovica, izmedju Kicevske i Bulevara... Admin ti je dobro rekao jer je i on tako cuo i tada pocinje kurs, ali je ipak bolje da se sretnemo ranije da vidimo koliko ima zainteresovanih da bi se bolje organizovali inace sve sto je Admin rekao je tacno ali ovako cemo elegantnije da sprovedemo akciju da ne bude na brzinu istog dana(cetvrtak), a i da bi znali da li bi nam trebao eventualno veci prostor, mada mislim da je sve sto imamo vise nego dovoljno. Za sada su temperature podnosljive pa nece biti potrebe za menjanjem lokacije, ako zatreba smislicemo vec nesto.

Od hrane i pica ne treba nista da donosite, piva imamo, jedino ako pijete bezalkoholna pica tu smo deficitarni osim cesme u WC-u fakulteta, a po potrebi aktiviracemo i frizider u klubu Wink , dodjite u utorak od 19-21h da se upoznamo, mada savetujem i kasnije oko 19:30 -20h kada bude najvise ljudi, uradite po Vasoj volji, a oko 22h se svi posle kolektivno selimo u Orasac dok nas nisu zakljucali na faksu Smile , da ne izlazimo kroz prozore.

Adminu sam vec rekao, ali momak je student i u guzvi je pa ce sajt i forum, azurirati kako mu vreme dozvoli, video sam da se YU1BBV predstavlja svuda za razliku od nas. Ja se licno trudim da predstavljam YU1EXY gde stignem, ali razmena banera je Adminov posao, ubacio sam klub na ham.pirot.org, ali bi bilo dobro da se ubaci i na sajt saveza, mada se on jako retko azurira.

Postujemo to od YU1BBV RK Banjica, u duhu ja HamSpirita, mi smo krenuli pre njih sa kursom ali su nam kursisti odjedanput isparilli pa je kurs zamro, pa su onda oni krenuli sa njihovim kursom, mislim 25.2.2014. a onda se sve ovo desilo, a sad je glupo upadati na pola kursa tamo, a i ipak je bolje klub u blizini ako postoji, a za Vas ocigledno je YU1EXY najbolje resenje kao i za mene.
E da, zamalo zaboravih, adresu, sprat i broj sobe verovatno znate, a utorkom u klub u vremenu od 19-21h se ulazi direkt za kvaku, bez kucanja Wink , tako da znate.

73 de YU2SMS
#17
Kurs je oglasen na twitter-u, facebook-u i malopre okačen na forum saveza u jednu temu koja je "relevantna".

@Kontorla Kurs je i zapocet, na moju inicijativu, bas zbog toga sto smo imali "vruce" heshtag-ove na drustvenim mrezama, ali nije bas mnogo urodilo plodom, bar ne koliko sam se nadao.

Širite dalje!
#18
Stizem. Izvinjavam se sto kasnim. Sasa
#19
Ja nazalost nisam u mogucnosti da prisustvujem danasnjem okupljanju, nadam se da sledeceg cetvrtka necu imati neke obaveze. Racunajte me u zainteresovane za polaganje i ako se bude organizovala samogradnja.

Pozdrav.
#20
naleteh ljudi na ovo. malo je lepse organizovano od onog brda fajlova na sajtu. ne znam samo kakvi su odnosi sa somborcima


Skoči na Forum:


Korisnik(a) pregleda ovu temu: 1 Gost(a)