Ocena Teme:
  • 1 Glasova - 5 Prosečno
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novi kurs za OPERATORE i KONSTRUKTORE
#1
Startuje od 17.10.2013.
Da bi polaganje organizovali za polovinu decembra...
Organizacija ce biti ista kako i na proslom kursu od ove godine, a to znaci
za operatorski deo ce polaznici dobiti ispitna pitanja i literaturu u pdfu, a konsultacije cemo obavljati cetvrtkom. Za konstruktorski deo cemo se dogovoriti, da li svi da rade ADTRX9 kao prosli put, ili ce biti po zelji projekat, samo prijemnik ili mozda neki komplikovaniji SDR...
Prijave u klubu utorkom.
Poz, Miccko
#2
Potpuno sam nov u ovom svetu i zanima me kada ce biti sledeci kurs i koje je radno vreme kluba, i koliko kosta kurs?
#3
Radno vreme kluba je utorkom od 19-21h
ARK Mihajlo Pupin se nalazi u zgradi tehničkih fakulteta (III sprat na arhitekturi, soba 340 – pored lifta),
Bulevar Kralja Aleksandra 73.
Cena mislim da je klubska clanarina + 2000 din se placa savezu kad bude bilo polaganje.
Klubska godisnja clanarina je za nesaposlene,studente, penzionere 2400.
Za zaposlene 4800.
Najbolje da dodjete veceras u klub pa cete biti potpuno informisani.

73 de YU2SMS
#4
A kada ce biti naredni kurs i koliko kurs traje vremenski? Moram da pitam ovako posto necu moci da veceras dodjem.
#5
Kurs pocinje kad bude kandidata, makar i jedan. Traje dok se ne apsolvira gradivo Smile, i u zavisnosti kad predstavnici iz Saveza mogu da dodju.
To je jedno mesec i po - dva meseca kursa odprilike.
Bilo je vec jedno 2-3 kandidata, ali ne znam gde se dedose.
Od literature se dobiju linkovi sa ispitnim pitanjima Wink.
Ako ne mozete danas dodjite sledeci utorak. Najpreciznije Vam moze reci YT1ZA - Željko Mićović, to je ovaj gore na pocetku strane Smile, posto on organizuje i vodi kurseve.

73 de YU2SMS
#6
Evo jednog starog kandidata za kurs, ja sam jos uvek tu, nisam dolazio duze vreme zbog nekih svojih problema i zbog male zainteresovanosti. Sada ce posle ovoga sto se desilo verovatno biti vise interesenata. Tuzno je sto je ovo moralo da se dogodi da bi se saznalo za radio amatere. Nazalost ce se na vas (nadam se uskoro nas) vrlo brzo zaboraviti kad sve ovo prodje.
#7
evo i ja cisto da se javim. dovukao sam drugara jedared,raspitivali smo se oko konstrukcije pre svega (cisto da znate tacno ko sam). ja imam klasu,ali bih voleo da propratim kurs kad ga bude bilo posto sam mnogo stvari pozaboravljao
#8
Ljudi skupljajte se i pozovite sve koji su zainteresovani, da se krene sto pre. U Julu i Avgustu u onom golubarniku ce biti "1000 C" stepeni metalni je krov gore. A klime nema. Curece sve sa nas kao Nijagara.

73 de YU2SMS
#9
Kurs ce poceti u cetvrtak 29.05.2014. u 18h u klubu. Kao i prosli put vodice ga Micko YT1ZA. Sada krecemo u promo kampanju.
Ako ne mozete u da dodjete nije strasno, jer kao i u indijskoj seriji ako preskocite jednu epizodu niste puno propustili, pa nadoknadite neki drugi cetvrtak.
#10
Imate još jednog zainteresovanog.
A ko su uslovi u klubu loši predlažem da vam ustupim moju kanceladiju u Molerovoj 16. To je Društvo srpsko-grčkod prijateljstva gde sam ja generalni sekretar. U tom prostoru odrazavamo i casove grčkog tako da imamo i tablu. Ima mesta za sedenje do 10 ljudi. Klima se podrazumeva. :-) Pozz


Skoči na Forum:


Korisnik(a) pregleda ovu temu: 1 Gost(a)